fotogrāfs valters poļakovs

vp Valters Poļakovs

Dzimis 1975. gada 25. septembrī.

Mobilais telefons: +371 26671517
E-pasts: epasts

Valters Polakovs draugiem.lv Valters Poļakovs Facebook    

 

 

Profesionāls fotogrāfs, fotomākslinieks ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi foto studijas un visdažādāko izbraukuma pasūtījumu darbā.

Par savu darbu, fotomākslu un lielajām personālizstādēm saka:
“Nepiekrītu tiem, kas uzskata, ka fotogrāfija kā māksla ir sastingusi, kas ietver sevī apstādinātus mirkļus, nedzīvus tēlus. Manuprāt, laba fotogrāfija” runā “ ar skatītāju, tā stāsta par cilvēku likteņiem, viņu jūtām un pārdzīvojumiem. Man vislabāk patīk strādāt salonā ar modeļiem, atraisīt viņus, parādīt viņu savstarpējo saskarsmi, veidot dzīvus portretus. Labi izdevās sadarboties ar topošajām māmiņām, veidojot izstādi ”Cerību laiks “. Protams, kā ar skatītāju runā arī foto ainavas, bet, ja tā padomā arī cilvēks ir daļa no dabas, tāpēc nesaskatu šeit pretrunas. Veidojot fotoportretus, savstarpēji bagātināmies – gan es kā fotogrāfs, gan modeļi, gan skatītājs. Vēlēties? Kā pasakā ar laimīgām beigām. Uzdrīkstēties? Vienmēr.

Es esmu kā stāstnieks, kas caur saviem darbiem cenšas uzrunāt cilvēkus atcerēties, just, dzirdēt un mīlēt. Tās patiesās acis, kas neviltotā mīlestībā liek ietrīsēties katra vecāka sirdij, ir vispatiesākās emocijas, kuras ikdienas cilvēks ir piemirsis savā aizņemtībā. “Cerību laiks bija gaidīšanas svētums, toties “Latvijas bērni” ir mūsu paradīze, kur jebkura bērna emocija ir svarīgs apliecinājums mūsu nākotnei.”

Fotomāksla:
- Trīs fotogrāfiju autoru izstāde Melngalvju namā, ar fotogrāfiju sēriju “Viņa” (2005. gads).
- Izstādes “Tēlot sevi” Madonā dalībnieks (2007. gads).
- Personālizstāde Rīgas Latviešu biedrības namā ''Cerību laiks'' (2007. gads).
- Rīgas Centrālās bibliotēkas prezentācijas foto grāmata “Viena diena bibliotēkas dzīvē” (2010. gads).
- Ceļojošā personālizstāde “Latvijas bērni'' E. Smiļģa teātra muzejā, Galerijā Rīga, Forum Cinemas, daudzu
Latvijas pilsētu kultūras namos, muzejos, bibliotēkās u.c. (2012. gads un joprojām).


Profesionālās darbības jomas:
Salona fotosesijas: zīdaiņiem, bērniem, ģimenēm - bērniņu gaidot, kāzās, ģimenes notikumos u.c., pāriem, portretiem, privāti, dzīvniekiem.
Profesionālas fotogrāfijas: publicitātei internetā un preses izdevumos, reklāmas un mārketinga vajadzībām (tai skaitā preču un pakalpojumu foto).
Izbraukuma fotografēšana: mārketingam un reklāmai, pasākumu fotoreportāžām, kāzām, jubilejām, pasākumiem (izstādēm, koncertiem, konkursiem, skatēm u.c.).